Het kan zijn dan u niet direct kunt wonen in het verpleeg- of verzorgingshuis van uw keuze. U wordt dan op een wachtlijst van dat huis geplaatst. Ons streven is om u binnen 13 weken een plek te bieden in het huis van uw voorkeur.
Als er sprake is van een (korte) wachttijd, kijkt de woonzorgconsulent van Sensire samen met u naar een tijdelijke oplossing om deze te overbruggen. Hierbij kunt u denken aan deelname aan dagverzorging, gezamenlijke activiteiten en een maaltijd nuttigen in een van onze restaurants.
Als directe opvang noodzakelijk is, krijgt u tijdelijk een kamer toegewezen met alle zorg die u nodig heeft.
In het verpleeghuis en voor revalidatie (tijdelijke behandeling met het doel thuis weer zelfstandig te kunnen functioneren) kunt u meestal wel binnen enkele dagen terecht.