Zolang we vertellen...
Zolang we vertellen...

Zolang we vertellen...

07 mei 2025

Op 5 mei jl. overhandigde de burgemeester van de gemeente Zutphen, Wimar Jaeger, het eerste exemplaar van "Zolang we vertellen" aan één van de bewoners van De Lunette. 

 In dit boekje delen bewoners, medewerkers en vrijwilligers van De Lunette hun herinneringen aan de oorlog, hun gedachten over vrijheid, en de levenslessen die zij meedragen. Sommigen spraken uit eigen ervaring, anderen gaven woorden aan de verhalen die hun ouders en grootouders hun vertelden. Elk verhaal is uniek, maar ze dragen allemaal een boodschap die gehoord moet blijven worden. 

Het boekje is een initiatief van het Comité 4 en 5 mei Zutphen én mede mogelijk gemaakt door Vrienden van de Lunette en de gemeente Zutphen. Het is tegen de kostprijs van € 5,- te bestellen of gratis te lezen via FotoFrank


Foto: Frank Mossink-FotoFrank