In het begin van de coronapandemie was de dagvoorziening wekenlang niet of op beperkte schaal door klanten te bezoeken. Een zware periode voor veel mantelzorgers. Nu is de dagvoorziening weer volledig te bezoeken.
We heten u van harte welkom! Wel zijn er per locatie en groep mogelijk veranderingen in de manier waarop we op dit moment de dagvoorziening organiseren. Daarnaast zijn we genoodzaakt ons te houden aan de landelijke coronamaatregelen. Hierover zijn de collega's van de dagvoorziening in nauw contact met u als klant en uw naasten.
Om ervoor te zorgen dat u de dagvoorziening veilig en verantwoord kan bezoeken zijn er een aantal regels die we u moeten vragen in acht te nemen. Onder andere met betrekking tot het vervoer. Om ook ervoor te zorgen dat u prettig en veilig van huis naar de dagvoorziening wordt gebracht en andersom is er een aantal maatregelen die we moeten nemen, zoals het dragen van mondneusmaskers tijdens de rit.
U leest hieronder meer over hoe u de dagvoorziening veilig kunt bezoeken en krijgt u antwoord op andere vragen die u mogelijk heeft: